09 اسفند 1399
مراسم پاسداشت مدافعان سلامت صبح امروز 99/5/20 با حضور مديريت محترم عامل بانك ملي ايران ، اعضاء هيات مديره ، معاونين،مديران امور و كاركنان بيمارستان در محل بيمارستان بانك ملي برگزار گرديد .

دکتر محمدرضا حسین زاده مديريت عامل بانك ملي در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان بیمارستان این بانک با اشاره به این که در همه دوران ها به ویژه در دوران مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا از خودگذشتگی های کادر درمان ارزنده و ستودنی بوده است، گفت: زحمات این عزیزان هیچگاه فراموش نخواهد شد و حتما در تاریخ ثبت خواهد شد.
حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری بانک نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمان و کارکنان بیمارستان بانک برای زحمات و تلاش های
بی وقفه در جهت کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: از 50 هزار همکار طی هفته های اخیر در همه استان ها غربالگری کرونا توسط گروه درمان ویژه کرونا انجام شده است.
وی گفت: امروز با همکاری و زحمات کادردرمان وکارکنان بیمارستان توانسته ایم دستاوردهای مهمی در عرصه های مختلف کسب کنیم و در صدد هستیم با ایجاد زیر ساخت های لازم، بخش های پیشرفته تر و مجهزتری در بیمارستان ایجاد کنیم.
در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح از تلاش ها و زحمات کادر درمان و کارکنان بیمارستان بانک ملی ایران با امضای مدیرعامل بانک ملی ایران تقدیر به عمل آمد.


            
Template Design:Dima Group